El'doro lakrésze

Az épület felső, tetőtéri részén kollégiumi szobák találhatók, ahol az akadémia boszorkány- és varázslótanoncai álomra hajthatják fejüket egy fárasztó nap után. De mint az iskola többi részén, itt is történnek furcsaságok, nem árt vigyázni!
Que'traen Pesadillas

Re: El'doro lakrésze

Hozzászólás Szerző: Que'traen Pesadillas »

Az Akadémia egy titkos szobájában várakozom, hangtalanul. ~Mint minden éjjel~ Egy kerek esztendeje már, hogy ezen régi iskola falai közé vonultam. A falak sötétjében húzódom meg, olyan vagyok, mint egy árnyék. Senki és semmi nem érhet el hozzám. Én viszont bárkihez eljuthatok...az álmaikon keresztül. Nyomorult emberek. Nevetnem kell, ha arra gondolok, hogy azt hiszik, fejüket a párnára hajtva, biztonságban vannak. Tévednek. Sokszor az álmok világa sokkal veszélyesebb, mint maga a valóság. És én gondoskodom róla, hogy ez így legyen. Én megszerzem mindig, amit akarok, nem számít mibe kerül, és mennyi id?t vesz igénybe. Id?m az b?ven van. És nekem ? kell! Így vagy úgy, de az Enyém lesz! Elérkezett az id?...lassan ismét álomba szenderül. Amint lehunyja szemeit, és átlép az álmok birodalmába nincs esélye. A kezemben van. Mint egy szellem a falon keresztül érkezem szobájába. Mélyen alszik már. Végighúzom kezem szemhéjain, hogy álma zavartalan is maradjon. Leülök az ágya szélére, megfogom törékeny kezeit, s könnyedén lépek be az álmába. Egy erd?ben járunk. Az éjszaka sötétje borít be mindent. Messzi távolban farkasok vonyítása hallik. A semmibe vezet? ösvényen sétál. Az erd? s?r?jéb?l, mélyen a bokrok között megbújva figyelem ?t.
Prof. El'doro Morte
Admin - Boszorkány, MSZA igazgatónője
faj: boszorkány
karakterlap: viewtopic.php?f=246&t=315
Kapcsolat:

Re: El'doro lakrésze

Hozzászólás Szerző: Prof. El'doro Morte »

-Álommanó -

Lassan egy éve kezd?dött. Valami megbújt az iskolában, valami halkan suttogott a falak mögül. Valami megváltozott. Hogy mi történt, pontosan mikor.. nem tudom megmondani. Csak valami más lett, és ezt nem csak én érzem így. Lassan és fokozatosan tolul be az iskola mindennapi életébe, átvéve az irányítást a kezeim közül. ~Er?s vagyok, de ennyire most nem.. ha legalább Dante kastélyában megpihenhetnék..~
Halkan felsóhajtottam és lassú léptekkel a gardróbhoz sétáltam, kivettem a hálóingemet. Gondolataimba merülve, csigalassúsággal öltöztem át. Sok mindennel kellett szembenézzek halandó életemben, de ez volt az egyetlen alkalom, mikor úgy éreztem nem tudom kezelni a világot körülöttem, és szép lassan minden kicsúszik a kezeim közül. Valaki vagy valami játszadozik velem. Lassan 3 napja megint egy szemhunyásnyit sem aludtam. Rettegtem az álmoktól, amik rám törnek. Kimerülten lehunytam a szememet, fejemet a nyitott szekrényajtónak támasztottam. Nem lesz ez így jó, tudtam. A álmatlanság legyengít mind fizikailag, mind lelkileg. ~De mit tegyek? Már mindent próbáltam.. mindent.. olyan fáradt vagyok..~ Kirázott a hideg a gondolataimra, er?t vettem magamon és lassú léptekkel az ágyamhoz sétáltam. A fekete szatén hálóköntösöm finoman követte testem vonalait. Befeküdtem az ágyba, nyakig betakaróztam, mint még gyermekkoromban, mikor tartottam az éjjel sötét teremtményeit?l. ~Nem akarok álmodni.. nem akarom… ~
Ezek voltak az utolsó gondolataim, miel?tt lecsukódott a szemem és álomba szenderültem.
A halál záloga kísértse életed ...
Kép
Alá by Genesis - Nyugat by Lay(től) - Szexi tanárnéni by André
Cimbim, átlag két méterrel mögöttem
Prof. El'doro Morte
Admin - Boszorkány, MSZA igazgatónője
faj: boszorkány
karakterlap: viewtopic.php?f=246&t=315
Kapcsolat:

El'doro lakrésze

Hozzászólás Szerző: Prof. El'doro Morte »

Egy kényelmes, hangulatos lakrész, egy kis hálóval, fürdőszobával, konyhával és egy viszonylag tágas nappalival. Itt a kandallóban mindig lobog a tűz, és egy kád is megrejlik a sarokban. Otthonos, meleg színek és régies bútorok vannak mindenhol, itt-ott egy gyertya is feltűnik, hangulatos fényt nyújtva.
A halál záloga kísértse életed ...
Kép
Alá by Genesis - Nyugat by Lay(től) - Szexi tanárnéni by André
Cimbim, átlag két méterrel mögöttem
Válasz küldése

Vissza: “Kollégiumi szobák”